Botel Vodník

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Strakonická 5042/2, Praha 15000

Při pobytu v Botelu Vodník si užijete romantiku, zábavu i nevšední výhled na pražské památky. Obytná loď kotví u břehů Smíchova pod bájným Vyšehradem, tyčícím se na druhé straně řeky. Místo je výborně dostupné autem i hromadnou dopravou, díky čemuž se snadno a rychle přesunete do centra metropole a na všechna místa, která chcete v Praze navštívit.
V útrobách plavidla na vás čeká 28 moderně vybavených kajut, ve kterých se pohodlně vyspí až 93 hostů. Kromě nich také stylová restaurace, terasa na horní palubě a pestrá nabídka doplňkových služeb. V botelu se můžete za poplatek ubytovat i s domácím mazlíčkem, automobil necháte odstavený na nedalekém hlídaném parkovišti. Za stání se platí.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Botel Vodník On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový
Dvoulůžkový
Superior
Apartmán
Třílůžkový
Čtyřlůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Botel Vodník Pokoje

Botel Vodník pronajímá dvou-, tří- a čtyřlůžkové kajuty Standard (dolní paluba) a Superior (horní paluba) s vlastní koupelnou, sprchovým koutem a sociálním zařízením. Ve všech jsou komfortní postele s kvalitními matracemi a lůžkovinami, třída Superior má kávovar a minibar.
V nabídce botelu je také dvoupokojový apartmán na přídi horní paluby. Poskytuje panoramatický výhled a do jeho výbavy patří navíc vana, televize a terasa. Hosté mají připravený župan s pantoflemi a vyšší řadu hotelové kosmetiky.
Recepce funguje nonstop a nabízí úschovu zavazadel i cenností, turistické informace, objednání taxi nebo zapůjčení fénu či žehličky. K internetu se všude připojíte zdarma přes Wi-Fi.

Botel Vodník Gastronomie

K noclehu v Botelu Vodník si lze přiobjednat bufetovou snídani, podává se od 7:30 do 10:00 hodin v botelové restauraci. Během dne a večera na vás pak v jejích prostorách čeká jedinečný gastronomický zážitek, umocněný netradičním prostředím a výhledem. Najíst se a posedět můžete také na otevřené terase horní paluby. Na lodi vám uspořádají také soukromou oslavu, svatební hostinu, firemní večírek nebo raut s veškerým servisem.

Botel Vodník Recepce

Recepce Botelu Vodník je hostům k dispozici 24 hodin denně a kromě jiného je možné:

- zakoupit drobné občerstvení, hygienické potřeby, suvenýry

- zamluvit taxi

- informovat se o zajímavostech a kulturních akcích nejen v Praze, ale v celé ČR


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Botel Vodník Dostupnost

V případě příjezdu autem do Prahy po dálnici D1 se k Botelu vodník nejlépe dostanete z městského okruhu přes Barrandovský most. před Zlíchovským tunelem sjedete k řece a cesta vás dovede až na místo. Kamerami střežené parkování v blízkosti lodi se platí.
Nejbližší stanice metra Smíchovské nádraží je od botelu vzdálená 4 minuty pěší chůze. Během chvíle sem dojedete z hlavního vlakového nádraží i z ústředního autobusového nádraží na Florenci. Mezinárodní letiště Václava Havla leží asi 18 km daleko.

Botel Vodník Okolí

Do historického centra Prahy se od Botelu Vodník pohodlně a rychle dostanete tramvají nebo metrem. Po svých zanedlouho dojdete na Újezd, odkud jezdí lanová dráha nahoru na Petřín. Tam kromě známé rozhledny sídlí také zrcadlové bludiště nebo hvězdárna. Kousek dál už začíná Malá Strana, přes kterou vystoupáte až k Pražskému hradu.
Relaxovat můžete třeba v blízkém parku Mrázovka, kde stojí vila Bertramka. V té žil slavný skladatel Wolfgang Amadeus Mozart a dnes je v ní jeho muzeum.

Botel Vodník

Strakonická 5042/2, Praha
Zobrazit celou mapu